Umístění

Total wine bar
Chodská 22, Praha
Kategorie

Datum

Sobota 23. 4. 2022
Události vypršely

Čas

19:00

Cena

1,000Kč

SETKÁNÍ S VINAŘEM – VINAŘSTVÍ FILIBERK

Občas se sázka na nejistotu vyplácí, ostatně o tom by nám mohl vyprávět sám vinař Robert Tichý z Vinařství Filiberk. Kterého do kraje vína – Jižní Moravy nejdříve v roce 2008 přivábila láska k jeho manželce Daniele a posléze do jeho života vstoupila láska nová – učarovalo mu víno samotné. 

Pomocí naší další akce – Neznámí vinaři, máte jedinečnou šanci Roberta poznat osobně a objevit společně s námi kouzlo vín z Vinařství Filiberk. Tento “kouzelník”, je méně známým vinařem, který objevil nový smysl svého života a rozhodl se vydat na dlouhou trnitou cestu, plnou překážek. Především jeho pracovitost, píle, rodina a víra mu dodávají tolik potřebnou sílu, aby dokázal uspět ve spletitém konkurenčním prostředí, s kterým je úspěšná dráha vinaře úzce spjata.

Dovolil bych si říci, že Robertova životní filozofie, kterou se řídí, je nejlépe vystižena v následujícím citátu „Kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá.“ – Henry Ford. Jestliže svou práci děláte s citem a láskou, vždy se najde někdo, kdo ji náležitě ocení. Tato pocta pro dnešní večer připadá právě Vám. Doufáme, že si večer užijete s plnou parádou a odnesete si s sebou více než krásnou vzpomínku. 

Balíček – 1000,-Kč zahrnuje setkání s vinařem + degustaci (10-12 vzorků) a jarní novinky k zakousnutí od J’s Kitchen.

Kapacita degustační místnosti: max 10 osob.

Pokud se již nemůžete dočkat, až se s Robertem seznámíte a okusíte jeho kouzelné “lektvary”. Rádi Vám zpříjemníme čekání následujícími odkazy, kde se s osobou Roberta Tichého a především jeho dráhou vinaře můžete seznámit blíže; 

https://filiberk.com/cs/#nas-pribeh

https://www.neznami-vinari.cz/robert-tichy/